24 produits

Signe Nature

  • Nouveau Blazer - 845156 - Noir

    Signe Nature Blazer - 845156 - Noir

    Deze mouwloze blazer van Signe Nature in klassiek zwart geeft elke look meteen structuur. Het stevige, gestructureerde materiaal valt mooi en zorgt voor een verzorgde, elegante lijn. Draag 'm over een fijne trui of blouse, met een broek of rok, perfect voor kantoor en voor een avond uit.

  • Nouveau Blazer - 845131 - Choco taupe

    Signe Nature Blazer - 845131 - Choco taupe

    Deze blazer van Signe Nature in warme choco taupe is een elegante laag voor het hele seizoen. De verzorgde snit geeft je silhouet meteen een chique lijn, terwijl de zachte tint moeiteloos bij je bestaande kleuren past. Combineer 'm met een trui en broek voor kantoor, of over een jurk voor een avond uit.

  • Nouveau Trui - 842248 - Beige

    Signe Nature Trui - 842248 - Beige

    Deze gebreide trui van Signe Nature in zacht beige wordt je vaste waarde als het buiten frisser wordt. De wolmix voelt warm en knus, terwijl de driekwartmouwen zorgen voor een luchtige, vrouwelijke touch. Effen en tijdloos, dus je combineert 'm net zo makkelijk met een jeans als onder een mantel.

  • Nouveau Trui - 842217 - Vert clair beige

    Signe Nature Trui - 842217 - Vert clair beige

    Een gebreide trui van Signe Nature in een subtiel groen-beige. De ronde hals en de zachte wolmix maken er een heerlijk draagbaar winterstuk van dat lekker warm houdt. Effen van kleur en tijdloos van snit, waardoor je 'm eindeloos combineert met een broek voor overdag of met een rok voor iets meer flair.

  • Nouveau Trui - 842244 - Rose bordeau ecru or

    Signe Nature Trui - 842244 - Rose bordeau ecru or

    Deze gebreide trui van Signe Nature speelt met roze, bordeaux en ecru, afgewerkt met een subtiele goudglans. Een vrolijk winterstuk dat meteen opvalt en je look wat feestelijke flair geeft. De zachte gebreide stof houdt je warm, terwijl het kleurenspel voor zichzelf spreekt. Combineer 'm met een effen broek of rok en laat de trui het middelpunt zijn.

  • Nouveau Trui - 842202 - Vert

    Signe Nature Trui - 842202 - Vert

    Deze zachte gebreide trui van Signe Nature in groen brengt kleur in je wintergarderobe. De warme wolmix voelt knus aan en de effen, tijdloze snit maakt combineren kinderspel, onder een blazer of los over een broek. Een vrouwelijk winterstuk dat evengoed op kantoor als in het weekend tot zijn recht komt.

  • Nouveau Trui - 842226 - Beige taupe

    Signe Nature Trui - 842226 - Beige taupe

    Een trui die je look meteen wat karakter geeft. Deze 842226 van Signe Nature is gebreid in een zachte, wollige maille met een verfijnde print aan de voorkant. De warme beige taupe-tint maakt 'm heerlijk combineerbaar, of je 'm nu met je jeans of een nette broek draagt. Lekker warm voor de koudere dagen. Verkrijgbaar in maat 34/XS tot 42/XL.

  • Nouveau Signe Nature trui Aubergine 842248

    Signe Nature Trui - 842248 - Aubergine

    Effen, elegant en heerlijk zacht. Deze 842248 van Signe Nature is een trui in wollige maille met verfijnde 3/4-mouwen, ideaal voor tussen de seizoenen. De diepe aubergine-tint geeft je look een warme, vrouwelijke touch en combineert met alles in je kast. Draag 'm casual of net wat chiquer. Verkrijgbaar in maat 34/XS tot 42/XL.

  • Nouveau Trui - 842198 - Moro marron

    Signe Nature Trui - 842198 - Moro marron

    Een trui met net dat beetje extra. Deze 842198 van Signe Nature is gebreid in een fijne parelmaille en afgewerkt met een speelse bolkraag die je look meteen verfijnt. De warme moro marron-tint staat prachtig bij zowel jeans als een rok. Zacht, warm en tijdloos. Verkrijgbaar in maat 36/S tot 42/XL.

  • Nouveau Trui - 842202 - Aubergine

    Signe Nature Trui - 842202 - Aubergine

    De perfecte basic voor je winterkast. Deze 842202 van Signe Nature is een effen trui in zachte, wollige maille met een tijdloze snit. De warme aubergine-tint combineert moeiteloos met de rest van je garderobe, van jeans tot pantalon. Lekker warm en veelzijdig. Verkrijgbaar in maat XS/S tot XL/2XL.

  • Nouveau Signe Nature trui Marine 842202

    Signe Nature Trui - 842202 - Marine

    De perfecte basic voor je winterkast. Deze 842202 van Signe Nature is een effen trui in zachte, wollige maille met een tijdloze snit. De diepe marine-tint combineert moeiteloos met de rest van je garderobe, van jeans tot pantalon. Lekker warm en veelzijdig. Verkrijgbaar in maat XS/S tot XL/2XL.

  • Nouveau Signe Nature trui Gris clair ecru anth 842217

    Signe Nature Trui - 842217 - Gris clair ecru anth

    Een tijdloze trui die in geen enkele kast mag ontbreken. Deze 842217 van Signe Nature is gebreid in een zachte, wollige maille met een klassieke ronde hals. De lichtgrijze, gemeleerde tint is een echte basic die je eindeloos combineert. Warm, comfortabel en veelzijdig. Verkrijgbaar in maat 34/XS tot 42/XL.

© 2026 Lou Lou , Commerce électronique propulsé par Shopify

  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • Shop Pay
  • Visa